Vitalis Woonzorg Groep

Wandelvrijwilliger Zonplein, Vitalis Brunswijck

Voor de afdeling Zonplein bij Vitalis Brunswijck zijn wij op zoek naar een vrijwilliger die wil komen ondersteunen in de wandelgroep. Je wandelt samen met onze bewoners en een groep vrijwilligers in de omgeving van Vitalis Brunswijck.

Het gaat om maandagmiddag van 13.30-15.30 uur.

We zoeken een warme persoonlijheid die in is voor een praatje, weet van de verkeersveiligheid en het leuk vindt om te wandelen.

Interesse? Mail dan naar Anne Baks, coördinator vrijwilligerswerk, a.baks@vitalisgroep.nl

Wij bieden onze vrijwilligers een regeling tegemoetkoming in de onkosten, een attentieregeling, diverse scholingsmogelijkheden (zowel online als klassikaal), wa- ongevallenverzekering maar bovenal een werkomgeving waar vrijwilligers ertoe doen!

Wij vragen aan al onze vrijwilligers een Verklaring Omtrent Gedrag. Deze wordt door ons aangevraagd én betaald.

SOLLICITEER DIRECT Ga terug naar het overzicht