‘Kunst verbindt, inspireert en prikkelt’
 

Coördinatoren Vrijwilligerswerk

Wilt u zich inzetten als vrijwilliger? Of heeft u een vraag? Neemt u gerust contact op met onze coördinatoren voor het vrijwilligerswerk. Zij zijn altijd op zoek naar enthousiaste en betrokken vrijwilligers!

vitalis woonzorg groep

 

 

Frans Offermans

Vitalis Theresia, ’t Lint, Kortonjo, Wilgenhof

Post- en bezoekadres:
Gasthuisstraat 1
 5614 AR  Eindhoven

call20 06-23613898

email20 f.offermans@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend van 8.30 tot 13.00 uur

Frans Offermans

Angela van den Nieuwenhuizen

Vitalis De Hagen, Maximilliaan, Engelsbergen, Genderstate
Vitalis Horst / Kronehoef

Post- en bezoekadres:

Maria van Bourgondielaan 8
5616 EE Eindhoven

call20 06-50 60 18 91

email20 a.vanden.nieuwenhuizen@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Ad Lazonder

Vitalis Wissehaege
Vitalis Vonderhof

Post- en bezoekadres:

Herman Gorterlaan 4
5644 SX Eindhoven

call20 040-2933309 of 06-23615361

email20 a.lazonder@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Judith Hovener

Vitalis Peppelrode

Post- en bezoekadres:

Drs. Th.Fliednerstraat 5
5631 BM Eindhoven

call20  040 2151600 / 06-10408787

email20 j.hovener@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag en donderdagochtend van 8.30 tot 12.30 uur

Linda van den Heuvel

Vitalis Berckelhof

Post- en bezoekadres:

Generaal Cronjéstraat 3
5642MH Eindhoven

call20 06-57942319

email20 l.vanden.heuvel@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Anne-Marie Maenen

Vitalis Brunswijck/ Vaandelhof
Vitalis Wonen aan de Fakkellaan

Post- en bezoekadres:

Generaal Bradleylaan 1
5623 KM  Eindhoven

call20 040 - 21 51746

email20 a.maenen@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, woensdag en vrijdagochtend van 8.30 – 10.30 uur