‘Kunst verbindt, inspireert en prikkelt’
 

Coördinatoren Vrijwilligerswerk

Wilt u zich inzetten als vrijwilliger? Of heeft u een vraag? Neemt u gerust contact op met onze coördinatoren voor het vrijwilligerswerk. Zij zijn altijd op zoek naar enthousiaste en betrokken vrijwilligers!

vitalis woonzorg groep

 

 

Ingrid Schoenmakers

Vitalis Brunswijck/ Vaandelhof
Vitalis Wonen aan de Fakkellaan

Post- en bezoekadres:

Generaal Bradleylaan 1
5623 KM  Eindhoven

call20 040 - 21 51746 of 06-30127837

email20 i.schoenmakers@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag van 09.00 – 16.00 uur

Frans Offermans

Vitalis Theresia, ’t Lint, Kortonjo, Wilgenhof

Post- en bezoekadres:
Gasthuisstraat 1
 5614 AR  Eindhoven

call20 06-23613898

email20 f.offermans@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend van 8.30 tot 13.00 uur

Frans Offermans

Angela van den Nieuwenhuizen

Vitalis De Hagen, Maximilliaan, Engelsbergen, Genderstate
Vitalis Horst / Kronehoef

Post- en bezoekadres:

Maria van Bourgondielaan 8
5616 EE Eindhoven

call20 06-50 60 18 91

email20 a.vanden.nieuwenhuizen@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Ad Lazonder

Vitalis Wissehaege
Vitalis Vonderhof

Post- en bezoekadres:

Herman Gorterlaan 4
5644 SX Eindhoven

call20 040-2933309 of 06-23615361

email20 a.lazonder@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Judith Hovener

Vitalis Peppelrode

Post- en bezoekadres:

Drs. Th.Fliednerstraat 5
5631 BM Eindhoven

call20  040 2151600 / 06-10408787

email20 j.hovener@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag en donderdagochtend van 8.30 tot 12.30 uur

Linda van den Heuvel

Vitalis Berckelhof

Post- en bezoekadres:

Generaal Cronjéstraat 3
5642MH Eindhoven

call20 06-57942319

email20 l.vanden.heuvel@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag