‘Kunst verbindt, inspireert en prikkelt’
 

Coördinatoren Vrijwilligerswerk

Wilt u zich inzetten als vrijwilliger? Of heeft u een vraag? Neemt u gerust contact op met onze coördinatoren voor het vrijwilligerswerk. Zij zijn altijd op zoek naar enthousiaste en betrokken vrijwilligers!

vitalis woonzorg groep

 

 

Manouk Kruizinga

Vitalis Residentie Petruspark

Post- en bezoekadres:

Monseigneur Swinkelsstraat 2
5623 AP Eindhoven

call20 040–265 67 00 of 06-40 26 46 34

email20 m.kruizinga@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag

Lianne Snijer

WoonincPlusVitalis Parc Gender (De Hagen, Maximiliaan, Engelsbergen)
Vitalis Residentie Genderstate

Post- en bezoekadres:

Maria van Bourgondiëlaan 8
5616 EE Eindhoven

call20 06-30 22 32 93

email20 l.snijer@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag en dinsdag

Frans Offermans

WoonincPlusVitalis Theresia, ’t Lint, Kortonjo, Wilgenhof

Post- en bezoekadres:
Gasthuisstraat 1
 5614 AR  Eindhoven

call20 06-23613898

email20 f.offermans@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend van 8.30 tot 13.00 uur

Angela van den Nieuwenhuizen

WoonincPlusVitalis De Horst/Kronehoef
Vitalis Wonen aan de Fakkellaan

Post- en bezoekadres:

Kloosterdreef 23
5623 DA Eindhoven

call20 06-50 60 18 91

email20 a.vanden.nieuwenhuizen@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Fenna van Gerven

Vitalis Wissehaege
Vitalis Vonderhof

Post- en bezoekadres:

Herman Gorterlaan 4
5644 SX Eindhoven

call20 040-29 333 33 of 06-30058660

email20 f.van.gerven@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op dinsdag, woensdag en donderdag

Judith Hovener

Vitalis Peppelrode

Post- en bezoekadres:

Drs. Th.Fliednerstraat 5
5631 BM Eindhoven

call20  040 2151600 of 06-10408787

email20 j.hovener@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag en donderdagochtend van 8.30 tot 12.30 uur

Jessica Kwanten

WoonincPlusVitalis Berckelhof

Post- en bezoekadres:

Generaal Cronjéstraat 3
5642MH Eindhoven

call20 06-22375007

email20 j.kwanten@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Anne Baks

Vitalis Brunswijck 
 
Post- en bezoekadres:

Generaal Bradleylaan 1
5623 KM  Eindhoven

call20 040 - 21 51700 of 06-30127837

email20 A.Baks@vitalisgroep.nl

Bereikbaar op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag