Succesvolle theatervoorstelling voor vrijwilligers

Succesvolle theatervoorstelling voor vrijwilligers

19-11-2019

Als blijk van waardering hebben we al onze vrijwilligers uitgenodigd voor de interactieve theatershow 'Nee is echt oké'. Een voorstelling over de rol van vrijwilligers in de organisatie. Aan de hand van praktische tips en eye-openers hopen we onze vrijwilligers sterker gemaakt te hebben in hun rol.

Bekijk hier de sfeerimpressie

A.s. donderdag 21 november zijn er nog een aantal plekken vrij, dus ben je vrijwilliger bij Vitalis en heb je nog niet aangemeld, doe dat dan als nog!

 

 

Vrijwilligers spelen een zeer belangrijke rol in onze organisatie. Het werk geeft veel voldoening en waardering, maar uit intern onderzoek bleek ook dat er dilemma's zijn waar men tegenaan loopt.

Als blijk van waardering hebben we al onze vrijwilligers uitgenodigd voor de interactieve theatershow 'Nee is echt oké'. Een voorstelling over de rol van vrijwilligers in de organisatie. Aan de hand van praktische tips en eye-openers hopen we onze vrijwilligers sterker gemaakt te hebben in hun rol.

Bekijk hier de sfeerimpressie

A.s. donderdag 21 november zijn er nog een aantal plekken vrij, dus ben je vrijwilliger bij Vitalis en heb je nog niet aangemeld, doe dat dan als nog!

Terug naar het overzicht